Про результати лабораторних досліджень питної води з контрольних точок централізованого водопостачання станом на 15.07.2022
Державна установа «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» інформує про наступне:
З початку воєнних дій на базі Центру та його відокремлених структурних підрозділів сформовані та щоденно працюють групи епідемічної, хімічної, радіаційної безпеки та дезінфекційні бригади.

Фахівці Центру здійснюють моніторинг гамма-випромінювання на усіх адміністративних територіях області щоденно не менше ніж 3 рази на добу та проводять дослідження проб питної води централізованого водопостачання, атмосферного повітря на хімічні та біологічні показники безпеки.

Мобільні бригади Центру працюють в режимі військового стану та забезпечують контроль якості повітря та питної води.

З 24.02.2022 року із 61 моніторинговій контрольній точки відібрано та досліджено 6139 проб питної води централізованого водопостачання за санітарно-хімічними та 6518 проб за санітарно-бактеріологічними показниками; відхилення від вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» виявлено за бактеріологічними показниками в 5 пробах води з контрольних точок у м. Сокиряни, м. Вижниця та м. Чернівці.

Відібрані повторні проби відповідають нормативам.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test