Про результати моніторингових досліджень якості води водоймищ та грунту з місць масового відпочинку станом на 15.07.2022
В області є 4 пляжі, які мають офіційний статус («Чернівецький міський пляж» вул. Донбасівська, 5 м. Чернівці, ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала), тобто підписані відповідні акти обстежень.
З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах на території Чернівецької області Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» станом на 15.07.2022 року проведено моніторингові дослідження з 11 найбільш популярних місць відпочинку населення області, а саме: досліджено 54 проби води водойм за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками; 27 проб за вірусологічними показниками та 39 проб на наявність холероподібних вібріонів.
Відхилення від санітарних вимог раніше виявлялися в 5 пробах води з р.Прут, відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул.Донбасівській, 5. У повторно відібраних пробах вода відповідає нормативам.
Моніторингові дослідження якості води водойм з місць масового відпочинку населення області продовжуються.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test