Про результати моніторингових досліджень якості води водоймищ та грунту з місць масового відпочинку станом на 8.07.2022
З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах на території Чернівецької області Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проведено моніторингові дослідження:
- з 7 – пляжів: з них перші 4 мають офіційнийний статус - «Чернівецький міський пляж» вул. Донбасівська, 5 м. Чернівці, ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с.Великий Кучурів;
- з 4 – х зон рекреацій: річки Дністер в м. Новодністровськ, с. Ломаченці (бази відпочинку «Вілія», «Услад») та в с. Репужинці.
Із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 48 проб води водойм за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками; 19 проб за вірусологічними показниками та 39 проб на наявність холероподібних вібріонів. Відхилення від санітарних вимог було виявлено в 5 пробах води з р.Прут, відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул.Донбасівській, 5, за бактеріологічними показниками (індекс ЛКП). У повторно відібраних пробах (30.06.2022) вода відповідає нормативам.
Моніторингові дослідження якості води водойм з місць масового відпочинку населення області продовжуються.

Запобіжні заходи безпеки для купання

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test