Про результати моніторингових досліджень якості води водоймищ та грунту з місць масового відпочинку станом на 01 липня
З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм та грунту в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах на території Чернівецької області.

Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» (надалі – Центр) проведено моніторингові дослідження:
- з 7 – пляжів: «Чернівецький міський пляж» вул. Донбасівська, 5 м. Чернівці (має офіційний статус), ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с.Великий Кучурів;
- з 4 – х зон рекреацій: річки Дністер в м. Новодністровськ, с. Ломаченці (бази відпочинку «Вілія», «Услад») та в с. Репужинці.

Станом на 1 липня 2022 року, із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 42 проби води водойм за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками; 14 проб за вірусологічними та 30 проб на наявність холероподібних вібріонів. Відхилення від санітарних вимог виявлено в 5 пробах води з р.Прут, відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул.Донбасівській, 5, за бактеріологічними показниками (індекс ЛКП).
Досліджено 17 проб грунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками, відхилення від нормативів встановлено в 1 пробі грунту відібраного в межах пляжу м.Чернівці.
На підставі вищезазначеного фахівці Центру не рекомендують купатися в річці Прут.

Запобіжні заходи безпеки для купання

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test