7 квітня – Всесвітній день здоров'я

 

Всесвітній день здоров'я покликаний привертати увагу до основних проблем, пов'язаних зі здоров'ям населення. Його головною метою є підвищення обізнаності громадян та представників окремих спільнот про небезпеку різних захворювань, які вважаються найбільш поширеними.

У цей день кожен мешканець нашої планети має пригадати, що здоров'я людини залежить не тільки від зусиль лікарів. Лише розуміння необхідності власними зусиллями підтримувати своє здоров'я, зміна способу життя та повага до навколишнього середовища допоможе спільно подолати навіть найскладніші проблеми.

Цього року Всесвітній день здоров'я відзначається у дуже непростий час для усіх нас. Дякуємо усім медичним працівникам, які борються з пандемією корона вірусу. Бажаємо усім міцного здоров'я та надійного імунітету.

П орад и  щодо здорового способу життя , щоб жити щасливим і здоровим життям: 

- Почніть дотримуватися здорового способу життя прямо зараз і докладіть зусиль для поступового прогресу.

- Якщо минуло багато часу з моменту вашого останнього тренування, тоді це час для початку. Підтримуйте фізично активний спосіб життя і зробіть заняття частиною вашого повсякденного життя.

- Для корисного харчування є різноманітні продукти. Уникайте використання обмежувальних дієт в ім'я втрати ваги. Вони можуть зашкодити вашому здоров'ю і запропонувати лише тимчасову втрату ваги.

- Підтримуйте здорову масу тіла.

- Їжте регулярно, ніколи не пропускайте снідаок чи обід. 

- Уважно ставтеся до своєї їжі, як до можливостьі живити себе. Вкрай рідко вживайте солодкі продукти або їжу з упаковки. 

- Їжте сезонну їжу і вживайте велику кількість фруктів і овочів. Надайте перевагу фруктам і овочам, які вирощуються місцево

- Зменшіть споживання солі та цукру. Це крок, який може сприяти запобіганню ожиріння, діабету, високого кров'яного тиску та хвороб серця

- Пийте багато рідини. Підтримка хорошого рівня водного балансу важлива для досягнення загального доброго здоров'я 

- Намагайтеся уникати стрессу. Займіться йогою, практикуйте медитацію і працюйте у напрямку зміни вашого ставлення до стресу. Не реагуйте на будь-яку стресову ситуацію і вчіться ігнорувати, і мати позитивний світогляд у житті. Почніть зі здорового способу життя прямо зараз і докладіть зусиль для поступового прогресу.

 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test