Про результати моніторингових досліджень якості води
водоймищ та грунту з місць масового відпочинку

З метою гігієнічної оцінки безпечності води водоймищ та грунту в місцях масового відпочинку населення (пляжах) та водних об’єктах рекреаційного призначення (зон рекреацій) на території Чернівецької області, Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» (надалі – Центр) проведено моніторингові дослідження:
- з 7 – пляжів: «Чернівецький міський пляж» по вул. Донбасівська, 5 в м.Чернівці; ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району;
- з 15 – ти зон рекреацій, в тому числі з річки Дністер в м. Новодністровськ, б/в «Вілія» та т/к «Услад» в с.Ломаченці Сокирянського району, в с. Репуженці Заставнівського району.
Станом на 01 липня 2021 року, із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 49 проб води водоймищ за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 46 проб - за паразитологічними показниками та 18 проб на наявність холероподібних вібріонів. Відхилення від санітарних вимог  виявлено в 2 пробах води за санітарно-хімічними показниками та в 3 пробах за бактеріологічними показниками з р.Прут  на «Чернівецькому міському пляжі».
Досліджено 14 проб грунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками, відхилень від нормативів не встановлено.
Моніторингові дослідження якості води водоймищ та грунту з місць масового відпочинку населення області  продовжуються.

 


 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test