Про результати моніторингових досліджень якості води
водоймищ та грунту з місць масового відпочинку

З метою гігієнічної оцінки безпечності води водоймищ та грунту в місцях масового відпочинку населення (пляжах) та водних об’єктах рекреаційного призначення (зон рекреацій) на території Чернівецької області, Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» (надалі – Центр) проведено моніторингові дослідження:
- з 7 – пляжів: «Чернівецький міський пляж» по вул. Донбасівська, 5 в м.Чернівці; ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району;
- з 15 – ти зон рекреацій: річки Дністер в м. Новодністровськ та в с. Репуженці Заставнівського району;  річки Прут в межах територіальної Новоселицької громади, ставу ПП Кіріл В.І. в с. Маршинці, ставу ПП Банар Л.М. в с. Котелеве, ставу ПП Паскар В.І. в с. Рингач, ставів ПП Андрусенко Р.В. в с. Динівці та с. Малинівка, ставу ПП Гавка в с. Бояни, ставу (урочище Завалення) в с. Довжок, ставу ПП Скакун М.А. в с. Форосна Новоселицького району; річки Прут Луківський старостивський округ №1, Молницький старостивський округ №2, Острицької територіальної громади, ставу с.Луковиця та Маморниця-Вама Герцаївського району.
Станом на 25 червня 2021 року, із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 41 пробу води водоймищ за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 38 проб - за паразитологічними показниками. Відхилення від санітарних вимог не виявлено.
Досліджено 14 проб грунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками, відхилень від нормативів не встановлено.
Моніторингові дослідження якості води водоймищ та грунту з місць масового відпочинку населення області  продовжуються.

 


 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test