Відійшла у вічність Ганна Сафта – фельдшер Новоселицького відділу Чернівецької районної філії ДУ "ЧОЦКПХ МОЗ України"
З глибоким сумом колектив ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" сприйняв звістку про смерть САФТИ ГАННИ АКСЕНТІВНИ- фельдшера санітарного відділення епідемічного нагляду та профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань Новоселицького відділу Чернівецької районної філії ДУ " Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

Народилася Ганна Аксентівна 20 лютого 1954 у селі Динівці Новоселицього району Чернівецької області. Почала свою трудову діяльність 1973 року у Новоселицькій центральній районній лікарні на посаді медичної сестри, у 1977 році – працювала на посаді помічника лікаря-епідеміолога у Чернівецькій обласній державній санітарно епідеміологічній станції, пізніше була переведена на посаду фельдшера санітарного відділення епідемічного нагляду та профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань Новоселицького відділу Чернівецької районної філії ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

У нашій пам’яті Сафта Ганна Аксентівна назавжди залишиться професіоналом своєї справи, чудовою колегою та усміхненою людиною.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, колегам та друзям покійної.

Вічна світла пам’ять!

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test