Інформаційно-роз"яснювальна робота серед населення продовжується
Сьогодні спеціалістами Вижницької районної філії ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України " було здійснено моніторинговий візит у Берегометську територіальну громаду.
Під час візиту провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з медичними працівниками Берегометського ЦПМСД щодо рутинної імунізації, дотримання протиепідемічних заходів, а саме: соціальної дистанції, маскового режиму, дотримання всіх методів дезінфекції, щоб попередити поширення інфекційних захворювань, а особливо COVID-19.
Також здійснили відбір проб води з індивідуальних криниць (вода з яких використовується для споживання дітьми до 3-х років) та проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу та поширювали інформаційні бюлетені "Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб" серед населення.
Окрім цього, помічники лікаря епідеміолога Ільчук Дарина та Боцвин Мар'яна провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з працівниками Путильської районної військової адміністрації та Путильської селищної ради.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test