Оперативна інформація щодо епідеміологічного моніторингу на території Чернівецької області

Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжується посилений епідеміологічний нагляд за інфекційними захворюваннями, в тому числі в місцях масового перебування тимчасово переміщених осіб.
За весь період моніторингу, з середини березня і станом на сьогодні – зареєстровано 1 спалах вітряної віспи серед внутрішньо переміщених дітей, що мешкають в одному із кризових центрів м. Чернівці. На об'єкті тривають ізоляційно-обмежувальні заходи. Щодо інших інфекційних захворювань, за якими встановлено спостереження: реєструються поодинокі випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), гострих кишкових інфекцій, гострих респіраторних вірусних захворювань.
Кожен випадок інфекційного захворювання або ж підозри на нього ретельно опрацьовується працівниками Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України», в ході епідеміологічного розслідування визначаються межі осередку, встановлюються джерело та фактори передачі збудника. Вживаються невідкладні заходи щодо локалізації та подальшого припинення розповсюдження інфекції.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test