Оперативна інформація щодо епідеміологічного та санітарно-гігієнічного моніторингу на території Чернівецької області

 

За результатами  щоденного моніторингу, що проводиться Державною установою «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» (далі – Центр) на території Чернівецької області, в тому числі в місцях масового перебування тимчасово переміщених осіб, спалахів інфекційних захворювань не зареєстровано. Одночасно, кожен випадок підозри на інфекційне захворювання підлягає ретельному епідеміологічному розслідуванню, в ході якого визначаються межі інфікування,  встановлюються джерело та фактори передачі збудника, а також, в тісній співпраці з працівниками закладів охорони здоров'я, вживаються необхідні заходи щодо локалізації та подальшого розповсюдження інфекції.
Крім того, працівники Центру продовжують моніторинг якості питної води та здійснюють стеження за гама-фоном на території області. Отримані показники знаходяться в межах гігієнічних норм.
Задля оперативного проведення комплексу санітарно-гігієнічних, профілактичних та протиепідемічних заходів при виникненні надзвичайних подій у сфері громадського здоров'я, в Центрі, в режимі 24/7 функціонують оперативні бригади постійної готовності.


 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test