Про результати проведених лабораторних досліджень питної води у закладах освіти Чернівецької області
у період підготовки до нового 2021-2022 навчального року

Станом на 19 серпня 2021 року у 249 закладах освіти області (у т.ч. у 64 - у складі комісій)  відібрано та  досліджено 251 пробу питної води за санітарно-хімічними та 254 проби - за бактеріологічними показниками. Не відповідали санітарним вимогам за санітарно-хімічними показниками – 5 (2,1%) проб,  за  бактеріологічними - 19 (7,4 %) проб. 
За результатами лабораторних досліджень у зразках питної води відхилення від вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для  споживання  людиною» були виявлені у 21 закладі: 7 – закладах дошкільної освіти (Стерченський ЗДО, Стрілецькокутський ЗДО, Верхньопетрівецький ЗДО, Нижньопетрівецький ЗДО, Великокучурівський ЗДО, Кам’янський ЗДО, Михальчанський ЗДО); 14 – закладах загальної середньої освіти (Долишньошепітський НВК, Червонодібровецький НВК, Дубовецький ЗЗСО І-ІІ ступенів, Репужинецький НВК,  Динівецький НВК, Мариничівський НВК, Підзахаричівський НВК, Рипенський ЗЗСО І ступеня, Рижівський ЗЗСО І ступеня, Верньопетрівецький ліцей, Нижньопетрівецькиий ліцей №1, Великокучурівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів,  Великокучурівська школа мистецтв, Кам’янський ліцей).
Для попередження спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей, при виявлені відхилень від санітарних вимог у досліджених пробах питної води, керівникам навчальних закладів та головам об’єднаних територіальних громад надаються рекомендації про запровадження комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів щодо виявлення та усунення причин забруднення питної води та повторного лабораторного контролю. Результати досліджень, які не відповідали санітарно-гігієнічним вимогам, скеровано до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та його відокремлені структурні підрозділи.
Про результати проведених лабораторних досліджень якості питної води, поінформовано Департамент управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, управління освіти при районних державних адміністрацій та керівників закладів освіти області.

         Дослідження якості питної води у закладах освіти області, у період підготовки до нового 2021-2022 навчального року, продовжуються.


 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test