Спеціалісти Центру провели семінар з питань лабораторної діагностики холери та інших особливо небезпечних інфекцій
Працівники ДУ "Чернівецький центр контролю та профілактики хвороби МОЗ України" провели онлайн – семінар з питань лабораторної діагностики холери та інших особливо небезпечних інфекцій для лікарів-бактеріологів (бактеріологів, фельдшерів – лаборантів, лаборантів з бактеріології) закладів охорони здоров’я області.

Під час онлайн-зустрічі обговорили епідемічну ситуацію з холери у світі та в Україні, режимну та нормативну документацію з діагностики холери, хід досліджень на холеру (етапи проведення дослідження), лабораторну діагностику єрсиніозів тощо.

Спікерами онлайн-семінару виступили:
Ковалевська І.К. – заступник генерального директора ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» з організації дослідження біологічних факторів.
Тимофійчук Л.І. – завідувач лабораторії особливо небезпечних інфекцій відділу дослідження біологічних факторів Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».
Селезньова Л.Я. – лікар - бактеріолог лабораторії особливо небезпечних інфекцій відділу дослідження біологічних факторів Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»


 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test