Працівники Центру вдосконалюють свої знання
Протягом 19-22 липня відбувся тренінг з навчання фасилітаторів/фасилітаторок ІОВ «Mental Trek». Організатором виступила громадська організація «Альянс за громадянські права» в рамках проекту «Mental Health for Ukraine», який реалізується за підтримки Швейцарії, а також за сприяння МОЗ України.

Участь у тренінгу взяв Володимир Антонюк, начальник відділу промоції здорового способу життя ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".
Під час тренінгу присутні оволоділи комплексом базових знань щодо теми «Mental health» для провадження освітнього процесу відповідно до змісту інтерактивної освітньої виставки «Mental Trek»; опанували інструментами методології мобільної інтерактивної освітньої виставки«Mental Trek»; розвинули комунікаційні навички процесу фасилітації тощо.

Довідково:
Mental Тrek – унікальний освітній інструмент, який спонукає відвідувачів брати активну участь у вивченні теми, шукати відповіді на важливі питання і ділитися власним досвідом.
Mental Тrek інформує дітей та підлітків про засоби підтримки психічного здоров’я у повсякденному житті та кризових ситуаціях, а також навчає їх бути толерантними і допомагати людям, які мають психічні розлади. Особлива методика, за якою створена ця виставка, дозволить сприймати складний матеріал легко і доступно. Крім того, її можна застосувати до інших складних тем, зокрема, ВІЛ/СНІД, профілактика торгівлі людьми.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test