Чому варто відмовитись від вживання фастфуду?
Періодично всі ми грішимо тим, що споживаємо їжу швидкого приготування. Часом перед нею просто неможливо встояти, і навіть прихильники здорового способу життя іноді зриваються. Всі знають про те, що гамбургери і нагетси їсти не бажано, але мало хто задумується, чому.

У фастфуду низька поживна цінність
Більшість страв швидкого приготування містять в собі прості вуглеводи, жири і натрій. А ось поживних речовин, які насичують організм, в них є вкрай мало.
Може спровокувати ожиріння
Їжа швидкого приготування висококалорійна і від неї швидко розвивається залежність. В результаті надлишок калорій відкладається в жир і призводить до набору зайвої ваги.
Фастфуд містить багато цукру
Фаст-фуд просто переповнений цукром, який в поєднанні з простими вуглеводами змушує організм виробляти інсулін, щоб впоратися зі стрибком глюкози в крові. Часте поїдання шкідливої їжі загрожує розвитком діабету другого типу.
Можуть виникнути проблеми зі шкірою
Цукор, що міститься в їжі швидкого приготування, викликає запальні реакції на шкірі, включаючи прищі і екзему.
Фастфуд містить високий рівень холестерину
Фаст-фуд – джерело штучних транс-жирів. Потрапляючи в організм, вони зменшують кількість хорошого холестерину, збільшуючи рівень поганого.
Не корисна їжа викликає залежність
Продукти з високим вмістом жиру і цукру можуть викликати зміну рівня допаміну, в результаті чого довготривале споживання фаст-фуду провокує зміни в мозку, подібні з тими, які відбуваються при наркотичній залежності.
Фаст-фуд створює смакову іллюзію
Приємний присмак створює відчуття, ніби страву тільки що зняли з вогню, але це лише смакова добавка. Варто задуматися, як блюдо, яке було заморожено і приготовлено в приміщенні, може бути таким ароматним і смачним.
Вся справа в добавці «зі смаком диму», виробництво якої базується на розчиненні у воді продуктів тління різних порід деревини. Як і будь-які інші ароматизатори, подібний продукт навряд чи можна назвати корисним.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test