За підтримки ВООЗ проведено виїзну нараду з питань відновлення й розвитку системи громадського здоровя в Україні
21-23 липня 2022 року Бюро ВООЗ в Україні разом із Центром громадського здоров’я, Міністерством охорони здоров’я та обласними центрами контролю та профілактики хвороб провели виїзну нараду з питань відновлення й розвитку системи громадського здоров’я в Україні.
Від Чернівецької області на нараді була присутня Наталія Гопко, генеральна директорка ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".
Протягом триденної зустрічі, учасники обговорили питання розбудови системи громадського здоров’я в країні, спрямування та координації програмних напрямів розвитку й управління в рамках взаємодії МОЗ-ЦГЗ-ОЦКПХ, залучення зацікавлених державних інституцій, громад, закладів охорони здоров’я та інших партнерів.
Особливу увагу приділили стратегічним напрямам розвитку, що пов’язані з майбутнім застосуванням положень законопроекту «Про систему громадського здоров’я» (№4142) та законодавчих ініціатив про біобезпеку та біозахист, а також ролі та сфері відповідальності ОЦКПХ.
Під час заходу керівники Київської, Рівненської, Запорізької та Чернігівської областей представили практичний досвід ролі ОЦКПХ у роботі мобільних моніторингових команд із санітарно-епідеміологічної оцінки територій та співпраці з місцевою владою в забезпеченні захисту здоров’я населення в громадах.
Захід організовано за фінансової підтримки ВООЗ, Уряду Німеччини та Європейського Союзу.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test