Жіноче здоров'я: молодість зсередини
Як правило, жінки більше стежать за зовнішніми атрибутами краси- регулярно відвідують перукаря, майстра манікюру, косметолога, а про те, що всередині, не завжди замислюються.

Але гінеколог у вашому розкладі повинен стояти нарівні з цими б'юті-фахівцями, тому що без внутрішньої краси не буде і зовнішньої.Описание:  Якщо в тілі є якісь патологічні зміни, то це буде впливати і на шкіру, і на волосся, і на якість життя жінки.

"Ой, щось я зовсім себе занедбала, на обличчі зморшки, мішки під очима, на щоках пігментні плями, а на лобі з’явилися прищі і це в 40-45років. І куди ми йдемо з цим? Ну звісно до косметолога, і правильно робимо, але не косметологом єдиним." – каже ОЛЬГА ПРИЖБИЛО лікар-методист ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» - "Звісно, в косметологічному кабінеті цілий арсенал заходів, апаратів та препаратів, і Вас за декілька місяців приведуть до ладу але чи надовго? Як довго триває ваш ефект від косметичних процедур?"

Це все тому, що краса наша - з середини! Обличчя, осанка, шкіра, волосся, навіть лібідо та емоційний стан - це прояв внутрішнього балансу або дисбалансу гормонів.

Це якість харчування, це ваша щоденна фізична активність. Наш гормональний фон змінюється все життя. Після 40 років починає стрімко падати рівень тих гормонів, які все життя підтримували тіло молодим. Саме з втратою гормонів ми починаємо старіти, косметолог до прикладу лише прибере зовнішні прояви старості, але справжня молодість починається з правильного балансу гормонів, здоров‘я шлунково-кишкового тракту, гінекологічного здоров’я тощо.

Допоможіть своєму косметологу, відвідайте ендокринолога, гінеколога, дієтолога, гастроентеролога, невролога. Дізнайтеся про рівень свого гормонального фону, стан шлунково-кишкового тракту, статевої системи.

Можливо, ваш організм дещо втомився та потребує додаткових гормонів ззовні і якщо буде така необхідність, лікар може порекомендувати Вам гормональну підтримку, або негормональні засоби для відновлення балансу організму.

Не відкладайте черговий похід до лікаря, адже вчасна діагностика та корекція поверне Вам радість життя , красу та допоможе зберегти молодість на довгі роки.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test