З початку  року в Чернівецькій області зареєстровано три  випадки харчових отруєнь, в побуті, що викликані збудником ботулізму, внаслідок яких постраждало 3 осіб, з них 1 дитина (мешканці Сторожинецького, Герцаївського та Кіцманського районів. При проведенні розслідування встановлено, що причиною захворювань стало вживання м’ясних консервів домашнього приготування.

Протягом 2016 року в області були зареєстровані чотири випадки захворювань на ботулізм, з кількістю потерпілих 5 осіб (поодинокі випадки зареєстровано в Хотинському, Новоселицькому та Сторожинецькому районах та 1 сімейний випадок (2 потерпілих особи) в м. Новодністровськ.

За останні 10 років в області було зареєстровано 39 випадків захворювань на ботулізм, в побуті,  внаслідок яких постраждало 43 особи. Зареєстровано 2 летальні випадки серед дорослого населення в 2006 та 2014 роках.

Ботулізм - хвороба, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій - збудників ботулізму і характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи. Зараження людини ботулізмом відбувається при вживанні продуктів тваринного і рослинного походження, що містять ботулотоксин або містять спори збудника ботулізму. Потрапляючи до травного тракту ботулотоксин не руйнується ферментами, а всмоктується у кров і розноситься по організму, "осідаючи" у різних відділах нервової системи.

Інкубаційний період триває від декількох годин до 2-5 діб. Відомо, що чим важче захворювання, тим коротший інкубаційний період. Як правило, починається хвороба з симптомів гастроінтестинального синдрому - хворого турбують нудота, блювання, характерний біль у животі, рідкі випорожнення без патологічних домішок. Це продовжується, у середньому, 20-24 години.

В подальшому з'являється неврологічна симптоматика: порушення зору - одна з найперших ознак ботулізму (хворого турбує "сітка" перед очима, двоїння предметів, важкість читання, що пов'язано з паралічем очних м'язів).        

Одночасно виникають спрага, сухість слизових оболонок, розлад ковтання, може змінитися тембр голосу.

Хворі скаржаться на відчуття "грудки" у горлі, біль під час ковтання, подразнення в горлі - ці симптоми обумовлені ураженням ковтальних м'язів. Іноді в таких хворих помилково діагностують ангіну.

Неврологічна симптоматика триває кілька днів і супроводжується загальнотоксичним синдромом - хворі скаржаться на сильний головний біль, запаморочення, безсоння, загальну слабкість, підвищення температури тіла. У важких випадках, при ураженні дихальних м'язів, пацієнтів турбує відчуття нестачі повітря, тягар в грудній клітці, дихання стає поверхневим. Розвивається дихальна недостатність, що є причиною смерті при ботулізмі.

При найменшій підозрі на ботулізм хворого необхідно якнайшвидше відправити в спеціалізоване відділення, тому що тільки там йому зможуть надати належну медичну допомогу, спрямовану на нейтралізацію, зв'язування і виведення токсинів з організму.

З метою профілактики та попередження захворювання на ботулізм Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» рекомендує:

1. В жодному разі не можна вживати в їжу м'ясні та рибні консерви, якщо залізна банка роздута, деформована.

2. Не споживати м’ясні, рибні та овочеві консерви з ознаками недоброякісності, компоти, що мають на поверхні темні плями, гриби, що не були достатньо добре очищені від забруднення землею.

3. При виготовленні в домашніх умовах м'ясних, рибних, грибних і овочевих  консервацій   дотримуватись всіх правил стерилізації.

4. Рибні та м'ясні продукти повинні консервуватися виключно у свіжому вигляді.

5.  Овочі та фрукти ретельно очищати від частинок грунту.

6.  Консервація перестиглих плодів неприпустима.

7.  Консервування в домашніх умовах повинно здійснюватися в суворій відповідності з рецептурою при достатній концентрації солі і кислоти.

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ