Медичних працівників запросили до дискусії з німецькими психологами


У медико-психологічному центрі Буковинського державного медичного університету  відбулася зустріч з німецькими психологами та психіатрами  університетської клініки м. Бонн. Головним спікером заходу був Міхаель Шорман, головний лікар університетської клініки загальної психіатрії м. Бонн, який представив до дискусії тему про основні методи роботи з психологічною травмою. Участь у дискусії взяли чернівецькі акушери-гінекологи, психологи, психіатри та всі бажаючі.
"Найперше, завдячуємо за візит німецької делегації нашій колишній співробітниці Катерині Фельгафт, яка нині успішно працює в університетській клініці м. Бонн. Нам дуже приємно, що німецька делегація виявила великий інтерес до фахового спілкування з відповідними спеціалістами практичної охорони здоров’я Чернівецької  області та Буковинського державного медичного університету. Без сумніву, психічна травма є наразі гострою проблемою для України, тому ця тема і цей напрямок роботи є досить цікавим та таким, який потребує постійного вдосконалення. Тому саме у таких дискусіях народжуються нові ідеї, нові підходи до вирішення проблем та відбувається обмін досвідом, а з огляду на іноземний досвід, це однозначно дасть поштовх до розвитку цього напрямку роботи", – каже експерт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з медичної психології та психотерапії, керівник Центру медичної психології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ Олександр Поліщук.
Крім цього, під час заходу було розглянуто тему депресії у породіль, основні методи роботи з психологічною травмою та тривожними розладами.

Зустріч проходила у рамках урочистої академії, присвяченої 75-річчю БДМУ.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми