Оперативна інформація про протиепідемічні заходи
в осередках інфекційних та паразитарних захворювань

 За період з 20.04.2018 по 26.04.2018 до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) з лікувально-профілактичних закладів області надійшло - 195 екстрених повідомленнь про інфекційні та паразитарні захворювання. Серед захворілих частка дітей до 18 років становить 67,6%.
З приводу гострих кишкових інфекцій впродовж останнього тижня за медичною допомогою звернулось 70 хворих, з них діти до 18 років становлять 54,2%.
При проведенні епідеміологічних обстежень в осередках за місцем проживання хворих встановлено, що у більшості випадків причиною виникнення захворювань є порушення температурного режиму при зберіганні сировини та порушення технології приготуванні страв, вживання неякісних харчових продуктів та недотримання правил особистої гігієни. Імовірними чинниками передачі були м’ясні, молочні продукти та готові страви. В осередках за місцем проживання хворих проводилися лабораторні дослідження об’єктів навколишнього середовища. Обстежено коло осіб, які мали ризик одночасного інфікування. Проведено дезінфекційні заходи, спрямовані на видалення збудників інфекційних хвороб із об’єктів домашнього вжитку та побуту.
Зареєстровано 4 випадки хронічного вірусного гепатиту С.

Заходи в осередках щодо встановлення місця імовірного зараження вірусним гепатитом продовжуються.

 

 

НАВІГАЦІЯ