Європейський тиждень імунізації – 2019:
 про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя,
а також про необхідність усунення недоліків у вакцинації
.

З 24 по 30 квітня 2019 року країни Європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) проводять Європейський тиждень імунізації - щорічний захід, спрямований на підвищення обізнаності про важливість імунізації для здоров'я і благополуччя людей.

Заснований в 2005 році Європейський тиждень імунізації швидко став наймасштабнішою ініціативою, яка реалізується в першу чергу силами держав - членів Регіону і проводиться за участю партнерів ВООЗ, міністерств охорони здоров'я, професійних об'єднань і організацій пацієнтів, місцевих закладів охорони здоров’я, політиків та інше. Завдання ініціативи полягає в тому, щоб стимулювати зацікавленість громадськості та отримати політичну підтримку щодо вакцинації за допомогою інформаційно-роз'яснювальних заходів, адресної комунікації та освіти.
З огляду на необхідність усунення прогалин в імунізації, Європейський тиждень імунізації - 2019 буде акцентувати увагу на підвищені обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя, а також про необхідність усунення недоліків у вакцинації.

В Чернівецькій області також відбуваються заходи в рамках Європейського тижня імунізації. Метою цих заходів є збільшення  охоплення вакцинацією шляхом підвищення обізнаності батьків, медиків, політиків, управлінців та медіа про важливість вакцинації!

 

 

НАВІГАЦІЯ