Профілактика отруєнь грибами
 

У розпал грибного сезону з метою здійснення профілактичних заходів серед населення, Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» вкотре попереджає про небезпеку отруєння грибами
Так, за останні 10 років в області було зареєстровано 47 випадків в побуті, внаслідок яких постраждало 77 осіб, з них 9 дітей. Зареєстровано 3 летальних випадки серед дорослого населення в 2006, 2008 та 2013 роках.

Протягом  2016 року в області було зареєстровано 7 випадків отруєння грибами в побуті, внаслідок яких постраждало 17 осіб (у Глибоцькому районі – 3  випадки, 10 постраждалих осіб; у м.Чернівці  - 1 випадок, 4 постраждалих особи, по 1 випадку з 1 постраждалим зареєстровано у Заставнівському, Новоселицькому і Путильському районах).

Протягом 2017 року в області не реєструвались випадки отруєння грибами
Аналіз випадків отруєнь грибами в області свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням таких грибів, як сироїжки та маремухи.   Проте отруїтися можна не лише отруйними грибами. Причинами отруєння може бути неправильне приготування їстівних грибів, вживання старих або зіпсованих їстівних грибів, вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації. Крім того, отруєнням загрожують гриби, що зібрані поблизу автомагістралей та промислових підприємств та накопичили у собі токсичні елементи (свинець, ртуть, кадмій, миш’як тощо).

До клінічних ознак отруєння грибами можна віднести загальну інтоксикацію організму, головний біль, біль у животі, нудоту, запаморочення, кволість, блювоту, пронос (нерідко з кров'ю), іноді - втрату свідомості.

Якщо після споживання грибів ви почуваєтесь погано чи помітили вказані ознаки отруєння у себе чи своїх близьких, негайно викликайте бригаду швидкої медичної допомоги. До її приїзду промийте шлунок слабким соляним розчином. Пийте багато рідини. Навіть при полегшенні стану обов'язково зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я. Варто пам’ятати, що усі члени родини, які вживали гриби навіть в незначній кількості і на момент прибуття лікаря не мають ознак отруєння, все одно підлягають госпіталізації – ці ознаки можуть виникати через дві-три доби.

При отруєнні грибами уникайте самолікування! Бо чим більше токсинів потрапить у кров, тим важчим буде перебіг отруєння.

Щоб не отруїтись дикорослими грибами, необхідно:

1. Не купувати гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.
2. Не збирати невідомі, старі, перезрілі або дуже молоді гриби, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки, а також ті, що ростуть поблизу швидкісних трас чи на радіаційно-забруднених територіях. Під час посухи гриби краще не брати взагалі.
3. Ретельно перевіряти зібрані гриби перед початком приготування.
4. Не вживати сирих грибів.
5. Відібрані гриби спочатку необхідно промити декілька разів (не менше трьох) та відварити у підсоленій воді протягом 30 хвилин.
6. Готові страви з грибів зберігати у холодильнику в емальованому посуді не більше доби.
7. Не допускати вживання грибних страв дітьми, вагітними та жінками, котрі годують грудьми.
8. Ніколи не застосовувати «домашніх» методів визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок – вони помилкові.

 

 

НАВІГАЦІЯ