Про епідемічну ситуацію з гострих респіраторних вірусних інфекцій  в Чернівецькій області за 45 тиждень 2023 року

За 45 тиждень (06.11.2023 – 12.11.2023) в Чернівецькій області зареєстровано 4865 випадків ГРВІ, у тому числі 239 випадків COVID-19. Серед захворівших 3003 дітей, що становить 62% від усіх випадків. Госпіталізовано 93 особи, у тому числі 51 хворий з COVID-19. Захворюваність ГРВІ на території області знаходиться на середньому рівні інтенсивності. В порівнянні з минулим тижнем, захворюваність зросла на 2,2%. У Вижницькому районі та у Чернівецькій ОТГ зареєстровано високий рівень захворюваності, у Чернівецькому районі – середній рівень захворюваності, у Дністровському районі – низький рівень захворюваності.
Кількість випадків COVID-19 продовжує знижуватися, на 45 тижні кількість захворілих зменшилась на 4%. З метою своєчасного реагування на зміну епідемічної ситуації, за даними Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проводиться щоденний аналіз стану захворюваності (викликів) на грип/COVID-19, пневмонії.
Протягом 45 тижня за результатами лабораторних досліджень матеріалу від хворих з ознаками ГРВІ виявлено віруси респіраторної групи інфекцій – SARS-CoV-2 (33), аденовірус (1).
Найкращим способом попередження захворювання на грип та COVID-19 є вакцинація, вакцина проти COVID-19 до кінця 2024 року безкоштовна. Отримати щеплення можна, звернувшись до сімейного лікаря пунктів щеплень. Вакцина проти грипу доступна у аптечній мережі. Проте навіть якщо особа пройшла повний курс вакцинації, слід дотримуватись правил безпеки: тримати дистанцію не менше 1 метра, обмежте відвідування місць великого скупчення людей, частіше мити рук та дезінфікувати поверхні

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test