Актуальна інформація про стан хворих на COVID-19 станом на 22.04.20

 

Як повідомляє прес-служба ЧОДА, із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 703 буковинці.

У медичних закладах області станом на 22 квітня перебувають 409 людей. Із них у 188 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За останню добу до лікарень госпіталізували 46 осіб. Найбільше хворих у ОКЛ, Чернівецькій міській лікарні №1, Глибоцькій та Сторожинецькій ЦРЛ.

У медичних закладах станом на 22 квітня перебувають 47 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 35, на апаратах штучної вентиляції легень – 6.

🔹У реанімації обласної дитячої лікарні перебуває 5-річна дівчинка із Чернівців. Вона у важкому стані, підключена до апарату штучної вентиляції легень. У дівчинки діагностували коронавірус.
🔹Десятеро хворих є у реанімації Чернівецької міської лікарні №1, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легень. Усі недужі мають важкі форми пневмонії, коронавірус підтверджено у семи із них, у трьох – підозра.
🔹У Хотинській центральній районній лікарні один пацієнт із підозрою на COVID-19 у важкому стані на кисневій підтримці.
🔹У реанімації обласної клінічної лікарні є 8 пацієнтів, двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. У шести хворих діагноз «коронавірус» підтвердили, ще двоє – з підозрою.
🔹Сімом хворим у важкому стані надають допомогу у реанімації Сторожинецької центральної районної лікарні. Один недужий – на апараті ШВЛ, інші – на кисневій підтримці. Коронавірус виявили у двох пацієнтів, ще у п'яти – підозра.
🔹У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебуває п'ятеро пацієнтів, вони на кисневій підтримці. У всіх недужих підозра на COVID-19.
🔹Чотирьох пацієнтів із підозрою на коронавірус лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ. Вони на кисневій підтримці.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test