Результати лабораторних досліджень питної води з контрольних точок централізованого водопостачання станом на 07.06.2022 року

З початку воєнних дій на базі Чернівецького Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України та його відокремлених структурних підрозділів сформовані та щоденно працюють групи епідемічної, хімічної, радіаційної безпеки та дезінфекційні бригади.

Фахівці Центру здійснюють моніторинг гамма-випромінювання на усіх адміністративних територіях області щоденно не менше ніж 3 рази на добу та проводять дослідження проб питної води централізованого водопостачання, атмосферного повітря на хімічні та біологічні показники безпеки.

Мобільні бригади Центру працюють в режимі військового стану та забезпечують цілодобовий контроль якості повітря та питної води.
З 24.02.2022 року із 60 моніторингових контрольних точок відібрано та досліджено 4458 проб питної води централізованого водопостачання за санітарно-хімічними та 4735 проб за санітарно-бактеріологічними показниками; відхилення від вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» виявлено в 1 пробі води з контрольної точки м.Сокиряни за бактеріологічними показниками. Повторно відібрана проба води відповідає нормативам.

За відповідний період тричі на добу у 13 контрольних точках області проведено 5377 замірів потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, перевищень гранично допустимих рівнів не виявлено.

 


 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test