Результати лабораторних досліджень питної води з контрольних точок централізованого водопостачання станом на 10.06.2022 року

ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що фахівці Центру здійснюють моніторинг гамма-випромінювання на усіх адміністративних територіях області щоденно не менше ніж 3 рази на добу та проводять дослідження проб питної води централізованого водопостачання, атмосферного повітря на хімічні та біологічні показники безпеки.

Мобільні бригади Центру працюють в режимі військового стану та забезпечують цілодобовий контроль якості повітря та питної води.

З 24.02.2022 року із 60 моніторингових контрольних точок відібрано та досліджено 4597 проб питної води централізованого водопостачання за санітарно-хімічними та 4885 проб за санітарно-бактеріологічними показниками; відхилення від вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» виявлено в 2 пробах, а саме у м. Сокиряни (повторно відібрана проба води відповідає нормативам) та у м. Вижниця.

За відповідний період тричі на добу у 13 контрольних точках області проведено 5536 замірів потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, перевищень гранично допустимих рівнів не виявлено.

 

 


 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test