06 лютого 2020 року в Державній установі «Чернівецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено навчання з питань дотримання біологічної безпеки та недопущення поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим корона вірусом.

З метою забезпечення біологічної безпеки та біологічного захисту при проведенні епідеміологічного розслідування випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом та при проведенні лабораторних досліджень матеріалу від цих хворих для працівників Державної установи «Чернівецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» 06.02.2020 проведено навчання щодо індивідуальної та загальної безпеки, попередження нещасних випадків і професійних захворювань, використанні засобів індивідуального захисту.
Під час навчань відпрацьовані Маршрути лікарів-епідеміологів та їх помічників в умовах оперативного реагування на отримання Екстреного повідомлення про реєстрацію випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим корона вірусом.
Розглянуто можливі місця для зберігання комплектів із засобами індивідуального захисту для оперативного початку епідеміологічного розслідування оперативними бригадами постійної готовності 24/7.

Відпрацьовані алгоритми одягання та роздягання засобів індивідуального захисту лікарями-епідеміологами та їх помічниками, порядок використання дезінфекційних засобів та утилізації використаних засобів.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми