До медиків зі скаргами на ГРВІ звернувся
чернівчанин,який днями повернувся з Італії

Як інформують в Державній установі «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», за екстреним повідомленням з інфекційного відділення ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» до даного структурного підрозділу госпіталізовано ще одного пацієнта з підозрою на коронавірус COVID-19.

- З клінічними ознаками грипу в інфекційне відділення ОКЛ госпіталізовано мешканця м. Чернівці. Як з’ясувалось під час епідеміологічного розслідування, в період 21-26 лютого нинішнього року він перебував в Італії. Під час подорожі та на час повернення додому 26.02.20 р. почувався добре. Підвищення температури тіла та першіння в горлі почав відмічати вчора, - розповідає в. о. директора Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Гопко.

Знаючи про таку особливість свого анамнезу, як поїздка до Італії, пацієнт не пішов самотужки до лікарні. Він залишився вдома й викликав лікаря до себе. Лікар у свою чергу викликав бригаду служби екстреної медичної допомоги. Тож до ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» його було госпіталізовано автомобілем швидкої. Наразі розпочато вірусологічне обстеження пацієнта.

Медики відзначають свідоме ставлення й правильність алгоритму дій чернівчанина, завдяки чому вдалось мінімізувати число контактних осіб

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test