Реформа системи громадського здоров’я: керівники
відокремлених структурних підрозділів державної установи
«чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»
обговорили шляхи оптимізації економічного планування діяльності.

Реформування системи громадського здоров’я в Україні передбачає оптимізацію наявних ресурсів та покращення ефективності управління. Це дасть змогу одночасно зменшувати медико-соціальні втрати і оптимізувати економічне планування у сфері охорони здоров’я.
В 11 регіонах України вже створено центри громадського здоров’я, які складаються з колишніх регіональних центрів здоров’я, центрів медичної статистики, центрів моніторингу та оцінки ТБ/ВІЛ, лабораторних центрів МОЗ України.
Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я у Чернівецькій області долучилась до створення центрів громадського здоров’я в Чернівецькій області.
Так, 23 липня 2019 року відбулася нарада з керівниками  відокремлених структурних підрозділів та апарату Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з питань оптимізації, відбулося жваве обговорення проблемних питань та пошук оптимальних шляхів їх вирішення.

За результатами наради надані рекомендації та роз’яснення щодо подальшої діяльності та реформування відповідно до Дорожньої карти оптимізації структури Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Нарада 1

Нарада 2

Нарада 3

 

 

НАВІГАЦІЯ