Моніторинг результатів лабораторних та інструментальних
досліджень з об’єктів навколишнього середовища за 10 місяців 2016 року

За 10 місяців 2016 року  Державною установою «Чернівецький обласний лабораторних центр МОЗ України» проведено 230 досліджень проб полімерних матеріалів, товарів побутової хімії, парфюмерно - косметичних виробів, побутових речей, дитячих іграшок та полімерних виробів, що контактують з харчовими продуктами. Перевищень гранично - допустимих концентрацій не встановлено.

З метою дослідження фізичних факторів навколишнього середовища проведено 2219 замірів рівнів електромагнітних випромінювань та 13 замірів рівнів вібрації, перевищень граничних показників не встановлено. Також проведено  291 вимір рівнів шуму, з них у 47 було виявлено перевищення гранично - допустимого рівня.

Відповідно до заяв суб’єктів господарювання проведено дослідження 66 проб харчових продуктів на вміст генетично-модифікованих організмів, перевищень нормативів не виявлено.

Досліджено 722 проби харчових продуктів по санітарно-хімічних показниках та 566 проб по бактеріологічних показниках, з яких 1 проба молочних продуктів не відповідала нормативам по бактеріологічних показниках.

Здійснювався радіологічний контроль за будівельними та лісоматеріалами - проведено 773 дослідження, продуктами харчування та питною водою - 429 досліджень,   проведено  498   замірів    радону та 36283 заміри рівнів потужності поглибленої в повітрі дози гамма-випромінювання, відхилення від нормативів виявлено в 1 випадку замірів  радону.

За результатами лабораторних досліджень суб’єктам господарювання  та громадянам надано рекомендації щодо вжиття заходів, з метою усунення шкідливого впливу факторів навколишнього середовища на стан здоров’я  населення.

 

 

 

НАВІГАЦІЯ