Наталія Гопко про епідеміологічну ситуацію на Буковині
Генеральна директорка Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Наталія Гопко про епідеміологічну ситуацію на Буковині:
Описание: ▪️Зафіксовано перевищення фонового рівня захворюваності на гострі кишкові інфекції більш ніж у два рази.
Описание: ▪️Аби не підхопити їх, пам’ятайте про гігієну рук, правила приготування їжі, придбання продуктів належної якості, умови їх зберігання.
Описание: ▪️У місцях, де мешкають більш як 50 людей, є ризики швидкого поширення інфекційних хвороб. Щоб попередити такий несприятливий розвиток подій, необхідно при появі перших ознак захворювання завернутися за медичною допомогою.
Описание: ▪️Зважаючи на високі ризики застосування ворогом біологічної зброї, на Буковині запроваджено посилений епідеміологічний нагляд за холерою, контролюємо воду.
Описание: ▪️Небезпека повернення коронавірусної хвороби залишається реальною. Не забувайте про вакцинацію від COVID-19 та бустерну дозу.
Описание: ▪️Люди, які отримали щеплення від COVID-19, в рази легше перенесли цю недугу, уникнули госпіталізації.
Описание: ▪️Війна з COVID-19 на Буковині ще триває, випадки хвороби реєструємо щодня. Нині у реанімаціях через коронавірус перебувають понад 5 людей, вони потребують кисневої підтримки.
Описание: ▪️Подбайте про власну безпеку – вакцинуйтеся від дифтерії та праця. Це вбереже від небезпечних хвороб.
Описание: ▪️Від початку війни Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб дослідив понад 4,5 тисячі проб питної води. У випадках, коли виявляли відхилення від норми, проводили оздоровчі заходи.

Відео можна переглянути тут https://www.facebook.com/CVoda/videos/373556078089924

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test