В області запрацював оперативний штаб з
реагування на епідемічну ситуацію з дифтерії

Відповідно до спільного Наказу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», у Чернівецький області створений оперативний штаб з реагування на епідемічну ситуацію з дифтерії. Необхідність організації роботи даного штабу зумовлена раптовим ускладненням епідемічної ситуації з дифтерії в Україні.
До складу штабу ввійшли 15 високопрофесійних фахівців з числа організаторів системи охорони здоров’я, медицини невідкладних станів, інфекціоністів, епідеміологів, анестезіологів, реаніматологів, педіатрів тощо.
Перше засідання штабу відбулось 28 жовтня. В основному воно було присвячене питанням першочергових протиепідемічних заходів, які мають бути вжитті для забезпечення готовності до можливого ускладнення епідемічної ситуації з дифтерії у Чернівецький області.

Під час засідання штабу фахівці обговорили координування дій та затвердили відповідні заходи. Зокрема, організацію надання медичної допомоги у разі виявлення хворих на дифтерію, лікування та госпіталізацію таких пацієнтів; порядок здійснення протиепідемічних заходів та дій під час реєстрації дифтерії для своєчасної локалізації інфекції; настороженості до хворих із отоларингологічними патологіями; організації лабораторних обстежень хворих на дифтерію; забезпечення належної безпеки медперсоналу і відвідувачів стаціонарних закладів охорони здоров’я; проведення вакцинації проти дифтерії медичних працівників і контактних осіб.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми