Оперативна інформація про спалах гострих кишкових
 інфекцій с. Мигове Вижницького району станом на 10-00 17.01.2022

16.01.2022 року отримано 2 термінових повідомлення про звернення за медичною допомогою двох хворих з ознаками харчового отруєння, які є мешканцями м. Києва та відпочивали в одному з гірськолижних комплексів Вижницького району. Від госпіталізації хворі відмовились, а своє захворювання пов’язують з вживанням їжі в ресторані, що знаходиться в                 с. Мигове Вижницького району.
Одночасно, за уточненою інформацією з ОКНП «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», надійшла інформація про звернення ще 14 хворих з ознаками гострого харчового отруєння.
16.01.2022 для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань фахівцями Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» спільно з спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області розпочато епідеміологічне розслідування.
Етіологічний фактор, джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху, встановлюються. Проведення протиепідемічних, профілактичних заходів та лабораторних досліджень триває


 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test