Про результати моніторингових досліджень води водойм та ґрунту 
з місць масового відпочинку населення

Одним із завдань Центру відповідно до Статуту є здійснення мікробіологічних, вірусологічних, паразитологічних, санітарно-гігієнічних, токсиколого-гігієнічних, фізичних, радіологічних та інших досліджень щодо безпеки факторів, що можуть небезпечно впливати на стан здоров'я людини.

З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм та ґрунту в місцях масового відпочинку населення (пляжах) та водних об’єктах рекреаційного призначення (зон рекреацій) на території Чернівецької області, Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено моніторингові дослідження:

-  з 6-і пляжів: ТРК «Сонячна долина» - 2 в с. Магала, «Сонячний берег» в с. Бояни та бази відпочинку «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району;
-  з 3-х зон рекреацій: на березі річки Дністер в м. Новодністровськ; комплексу відпочинку «Услад» в с. Ломачинці  Сокирянського району; комплексу відпочинку «Вілія» в с. Ломаченці Сокирянського району.
Станом на 09 липня 2020 року, із значених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 12 проб води водойм за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками. За результатами досліджень відхилення від санітарних вимог не встановлено.

Досліджено 6 проб ґрунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками. Всі проби відповідали нормативам.

Моніторингові дослідження якості води водойм та ґрунту з місць масового відпочинку населення області  продовжуються.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test