Новоселицька філія лабораторного центру провела профілактичну
роботу щодо попередження гострих кишкових інфекцій

Новоселицькою міжрайонною філією ДУ"Чернівецькій ОЛЦ МОЗ України " активно проводиться профілактична робота щодо попередження гострих кишкових інфекцій в припрутських селах

Працівниками Новоселицької міжрайонної філії розповсюджено брошури з рекомендаціями, як слід себе вести під час повені, проведено дезінфекцію та відбір проб води на лабораторні дослідження з 4-х резервних свердловин та 3-х криниць для підвозу води. Також сільським головам надано рекомендації щодо проведенн я дезінфекційних заходів в місцях евакуації людей ( школи, будинки культури, готелі та амбулаторії) з розміщенням ліжка 5кв.м.на одну людину.

В свою чергу сімейним лікарям доручено при евакуаціі людей бути в складі бригад спільно з ДСНС, поліцією та представником сільради для проведення температурного скринінгу людей. При виявленні осіб з ознаками ГРВІ негайно повідомити лабораторний центр задля прийняття рішення щодо госпіталізації в ЦРЛ. Контактних осіб та хворих на COVID-19 евакуйовувати в окреме приміщення з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test