Моніторинг якості питної води

        З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 30.05.2019 по 06.06.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 20 проб, за фізико-хімічними 32 проби, за паразитологічними  13 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Глибоцькому районі.
Досліджено 120 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 119 проб за мікробіологічними та 108 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 24 пробах: в 21 пробі у Заставнівському районі; по 1 пробі у  Сокирянському, Новоселицькому та Глибоцькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 16 пробах: в 10 пробах у Заставнівському районі; по 2 проби у Сокирянькому та Новоселицькому районах та по 1 пробі у Кіцманському районі та у  м.Чернівцях.   

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ