Оперативна інформація про спалахи гострих кишкових інфекцій
в смт Путила та смт Красноїльськ

ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що сьогодні, 01.10.2019 року, на території Чернівецької області було зареєстровано два спалахи гострих кишкових інфекцій.

Зокрема, 01.10.2019 року, до Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Путильського району надійшли повідомлення про захворювання 20 дорослих та 7 дітей, які попередньо відвідували весільний банкет в одному із закладів ресторанного господарства смт Путила. Наразі встановлено, що загалом банкет відвідували близько 250 осіб.

Водночас, 01.10.2019 року, до Сторожинецького районного відділу лабораторних досліджень надійшло повідомлення про захворювання 5 дорослих та 1 дитини, котрі також напередодні відвідували весільний банкет, що проводився в одному із закладів ресторанного господарства смт Красноїльськ.

З метою з’ясування причин та обставин виникнення спалахів, фахівцями ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» спільно з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області розпочато комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічні розслідування.

Про перебіг епідемічних розслідувань буде повідомлено згодом.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми