Про спалах гострих кишкових інфекцій в смт. Путила
станом на 9-00  04.10.2019

За оперативними даними станом на 9:00 04.10.2019  нових повідомлень про захворювання не надходило.
Всього захворілих 126 осіб, з них 35 дітей, які 29 та 30 вересня 2019 року вживали страви на весіллі в барі смт. Путила Путильського району Чернівецької області. 

З числа осіб, що захворіли, всього госпіталізовано 63 людей, з них 16 дітей, зокрема до КНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці) госпіталізовано 24  осіб, з них 8 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ» – 31 особа, з них 7 дітей, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівці – 7 осіб (дорослі), ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» - 1 (дитина). Іншим хворим надано первинну медичну допомогу, призначено амбулаторне лікування, ведеться медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.

Продовжується проведення лабораторних досліджень зразків харчових продуктів, питної води, змивів з об’єктів довкілля, обладнання, посуду, інвентарю, зразків матеріалу від осіб, які залучалась до приготування страв, хворих.

Координація дій щодо проведення епідеміологічного розслідування, заходів локалізації та ліквідації спалаху здійснюється Оперативним штабом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми