Оперативна інформація про спалах гострих кишкових інфекцій
в смт. Путила, Путильського району
станом на 16-00  01.10.2019

Станом на 16-00 01.10.2019 до Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надійшли повідомлення про захворювання 38 осіб, з них 10 дітей, які 29.09.2019 – 30.09.2019 вживали страви на весіллі в кафе-бар смт. Путила, Путильського району, Чернівецької області.

Серед захворілих госпіталізовано до НКП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці) 15 осіб, з них 3 дітей. Іншим хворим надана первинна медична допомога, призначене амбулаторне лікування, ведеться медичне спостереження. По місцю проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.
Кількість хворих збільшується.

В ході епідеміологічного розслідування спеціалістами Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» та Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, відібрано зразки харчових продуктів, води питної, змивів з об’єктів довкілля для проведення  лабораторних досліджень.

В закладі проведено заключну дезінфекцію.

Епідеміологічне розслідування триває.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми