Оперативна інформація про спалах гострих кишкових інфекцій
в смт. ПутилаПутильського району
станом на 9-00  02.10.2019


Станом на 9-00 02.10.2019 до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надійшли повідомлення про захворювання 86 осіб, з них 28 дітей, які 29.09.2019 – 30.09.2019 вживали страви на весіллі в барі смт. Путила Путильського району Чернівецької області. 

З осіб, що захворіли, до КНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці) госпіталізовано 19 осіб, з них 5 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ» – 5 людей, з них 1 дитина, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівці – 4 осіб (дорослі). Іншим хворим надана первинна медична допомога, призначено амбулаторне лікування, ведеться медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.

В ході епідеміологічного розслідування для проведення лабораторних досліджень відібрано проби харчових продуктів, питної води, змиви з об’єктів довкілля, обладнання, посуду, інвентарю, зразки матеріалу від осіб, які залучалась до приготування страв, контактних осіб, хворих.

З метою координації дій щодо проведення епідеміологічного розслідування, заходів локалізації та ліквідації спалаху Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації та Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»  утворено Оперативний штаб.

Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів  та лабораторних досліджень триває.

 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми