Оперативна інформація про спалах
гострих кишкових інфекцій в смт. Путила
станом на 10-00 08.10.2019

За оперативними даними станом на 10:00 08.10.2019  всього захворілих 131 особа, з них 36 дітей, які 29 та 30 вересня 2019 року вживали страви на весіллі в барі смт. Путила Путильського району Чернівецької області. 

З числа осіб, що захворіли, всього госпіталізовано 74 людей, з них 19 дітей, зокрема до КНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці) госпіталізовано 24  особи, з них 8 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ» – 41 особа, з них 10 дітей, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівці – 8 осіб (дорослі), ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» - 1 (дитина). Іншим хворим проводиться амбулаторне лікування, ведеться медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, продовжуються заходи щодо активного виявлення випадків захворювань.

Етіологічним фактором спалаху є Salmonella enteritidis, яку виділено з клінічного матеріалу від хворих та з харчових продуктів.

Координація дій щодо проведення епідеміологічного розслідування, заходів локалізації та ліквідації спалаху здійснюється Оперативним штабом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми