Фахівці лабораторного центру вдосконалювали
свою професійність під час тематичних тренінгів

Протягом 19-21 грудня 2019 року в Державній установі «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» відбулось декілька тренінгів з метою підвищення професійного рівня фахівців установи.
У навчаннях взяли участь епідеміологи, вірусологи, біологи та помічники лікарів-епідеміологів структурних підрозділів лабораторного центру.
Тренінги були присвячені таким темам: «Епіднагляд за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями», «Епіднагляд за дифтерією», «Звітування за методологією ВООЗ з кору та краснухи».
Учасники навчань отримали актуальну та цікаву інформацію щодо осучаснення своєї професійної діяльності від провідних фахівців Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» - заступника директора з організації епідеміологічного нагляду Мар’яни Миронюк, заступника директора з організації дослідження біологічних факторів Ірини Ковалевської, завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Юрія Падурару, завідувача відділення – лікаря-епідеміолога відділення організації епідеміологічних досліджень Кельменецького міжрайонного відділу лабораторних досліджень  Оксани Вакарчук, лікаря-епідеміолога відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Оксана Кацімон.

Крім того, у рамках тренінгу між учасниками було здійснено розіграш та вручення брендованої друкованої продукції системи громадського здоров’я Чернівецької області.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми