Європейський тиждень імунізації - 2018:
 вакцинація як право кожної людини і спільний обов'язок

З 23 по 29 квітня 2018 року країни Європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) проведуть Європейський тиждень імунізації - щорічний захід, спрямований на підвищення обізнаності про важливість імунізації для здоров'я і благополуччя людей.

Заснований в 2005 році Європейський тиждень імунізації швидко став наймасштабнішою ініціативою, яка реалізується в першу чергу силами держав - членів Регіону і проводиться за участю партнерів ВООЗ, міністерств охорони здоров'я, професійних об'єднань і організацій пацієнтів, місцевих закладів охорони здоров’я, політиків та інше. Завдання ініціативи полягає в тому, щоб стимулювати зацікавленість громадськості та отримати політичну підтримку щодо вакцинації за допомогою інформаційно-роз'яснювальних заходів, адресної комунікації та освіти.

З огляду на необхідність усунення прогалин в імунізації, Європейський тиждень імунізації - 2018 буде акцентувати увагу на вакцинації як на праві кожної людини і, одночасно з цим, і загального обов'язку.

В Чернівецькій області з 23 по 29 квітня також відбудуться заходи в рамках Європейського тиждня імунізації. Метою цих заходів є збільшення  охоплення вакцинацією шляхом підвищення обізнаності батьків, медиків, політиків, управлінців та медіа про важливість вакцинації!

 

НАВІГАЦІЯ