Конкурс для відбору консультанта, що здійснюватиме тестування на Гепатит С

під час проведення кампанії "Європейський тиждень тестування"

Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» оголошує конкурс для відбору  Консультанта, що здійснюватиме тестування на Гепатит С під час проведення кампанії «Європейський тиждень тестування»

Своє резюме надсилайте на електронну адресу:   cvolc2019@gmail.com
У темі листа, будь ласка, зазначте назву вакансії:
  «Консультант що здійснюватиме тестування на Гепатит С час проведення кампанії «Європейський тиждень тестування» .

Термін подання документів — 18 листопада 2020 року реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

Державна установа  «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» оголошує конкурс з відбору консультанта, що здійснюватиме тестування на ВІЛ під час проведення кампанії «Європейський тиждень тестування» в рамках   реалізації проєкту «Розвиток регіональної системи громадського здоров'я у Чернівецькій області».

Назва позиції :   Консультант, що здійснюватиме тестування на Гепатит під час проведення кампанії «Європейський тиждень тестування» .

Період виконання робіт : листопад 2020 року.

Рівень зайнятості : часткова зайнятість на умовах угоди цивільно-правового характеру .

Географія діяльності : м. Чернівці

Інформація щодо установи:

Головним завданням Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» є діяльність у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження), профілактики неінфекційних захворювань, захисту населення від інфекційних хвороб.

Центр виконує лабораторні та інструментальні дослідження і випробування у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснює заходи, спрямовані на санітарну охорону державного кордону України, проводить розслідування причин і умов виникнення інфекційних захворювань, отруєнь, радіаційних аварій з метою реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження).

Основні обов'язки:

- володіння усіма видами медичних маніпуляцій, в тому числі з тестування на Гепатит;

- проведення тестування на Гепатит С;

- ведення документації в рамках проекту;

-       підготовка звіту про проведений тренінг за встановленою формою .

Вимоги до професійної компетентності:
- середньо-спеціальна освіта за напрямом підготовки «Сестринська справа» або «Фельдшер-лаборант»;

- досвід роботи за спеціальністю від 3 років;

- наявність кваліфікаційної категорії (бажано);

- знання і дотримання санітарно-епідемічного режиму відповідно до чинного законодавства;

- відмінні комунікаційні навички;

- вільне володіння усною та письмовою українською мовою ;

- належний рівень роботи з комп'ютером, що включає володіння пакетом програм MS Office

Учасник конкурсу має підтвердити кваліфікацію та відповідність встановленим критеріям відбору спеціалістів документально (копіями відповідних документів).

Особисті якості:

Здатність сприймати інформацію та мислити концептуально, формувати закінчені (оформлені) пропозиції,  працювати самостійно на результат; чітке бачення цілі; командний підхід в роботі та співробітництво, не конфліктність, уважність, товариськість, здатність координувати різні види діяльності та виконувати всі завдання вчасно, висока ділова та професійна етика.

Високий рівень комунікабельності, що сприяє швидкому встановленню контакту з людьми різного соціального статусу та фаху,  вміння викладати свою думку, чітко висловлюватися (усно та письмово).

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: cvolc2019@gmail.com.

В темі листа, будь ласка, зазначте:  «Консультант, що здійснюватиме тестування на Гепатит С під час проведення кампанії «Європейський тиждень тестування»»

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв'язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов'язками чи з іншою тривалістю контракту.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test