Конкурс для відбору
консультанта для проведення одноденного онлайн тренінгу:
- «Удосконалення епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями» - один онлайн тренінг для працівників Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»

Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс для відбору Консультанта для проведення одноденного онлайн тренінгу «Удосконалення епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями» (для працівників Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»)
Своє резюме надсилайте на електронну адресу: cvolc2019@gmail.com

У темі листа, будь ласка, зазначте назву вакансії: «Консультант для проведення одноденного онлайн тренінгу «Удосконалення епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями» (для працівників Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»).

Термін подання документів — до 30 листопада 2020 року реєстрація документів завершується о 16:00.

Детальніше:

Державна установа  «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс з відбору консультанта для проведення одноденного онлайн тренінгу «Удосконалення епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями» (для працівників Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»)в рамках реалізації проєкту «Розвиток регіональної системи громадського здоров’я у Чернівецькій області».

Назва позиції: Консультант для проведення одноденного онлайн тренінгу «Удосконалення епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями» (для працівників Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»).
Період виконання робіт: грудень 2020 року.

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди цивільно-правового характеру.

Географія діяльності: м. Чернівці

Інформація щодо установи:

Головним завданням Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» є діяльність у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження), профілактики неінфекційних захворювань, захисту населення від інфекційних хвороб.

Центр виконує лабораторні та інструментальні дослідження і випробування у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснює заходи, спрямовані на санітарну охорону державного кордону України, проводить розслідування причин і умов виникнення інфекційних захворювань, отруєнь, радіаційних аварій з метою реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження).

Основні обов’язки:
-        розробка програми тренінгу виходячи з його мети та цільової аудиторії, внесення змін у програму під час узгодження її з програмними фахівцями;
-        розробка презентацій для тренінгу відповідно до узгодженої програми, внесення змін у презентації під час узгодження їх з програмними фахівцями;
-        забезпечення реалізації програми тренінгу – проведення лекцій з учасниками тренінгу;
-       проведення фінальної оцінки тренінгу (за розробленими формами), отримання зворотного зв’язку від учасників тренінгу, їх аналіз;
-       підготовка звіту про проведений тренінг за встановленою формою.

Вимоги до професійної компетентності:
-        вища освіта за напрямом підготовки «Медицина»;
-        досвід роботи за спеціальністю «Епідеміологія» від 8 років;
-        практичний досвід проведення навчальних (тренінгових) заходів з питань епіднагляду за інфекційними хворобами;
-        знання чинної нормативної бази, що регулює питання епідеміологічного нагляду;
-        відмінні комунікаційні навички;
-        вільне володіння усною та письмовою українською мовою;
-        належний рівень роботи з комп'ютером, що включає володіння пакетом програм MS Office
Учасник конкурсу має підтвердити кваліфікацію та відповідність встановленим критеріям відбору спеціалістів документально (копіями відповідних документів).

Особисті якості:
Здатність сприймати інформацію та мислити концептуально, формувати закінчені (оформлені) пропозиції,  працювати самостійно на результат; чітке бачення цілі; планування реалізації поставлених завдань, командний підхід в роботі та співробітництво, не конфліктність, уважність, товариськість, здатність координувати різні види діяльності та виконувати всі завдання вчасно, висока ділова та професійна етика.
Високий рівень комунікабельності, що сприяє швидкому встановленню контакту з людьми різного соціального статусу та фаху,  вміння викладати свою думку, чітко висловлюватися (усно та письмово), переконувати,  виступати перед аудиторією.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу:cvolc2019@gmail.com.
В темі листа, будь ласка, зазначте: «Консультант для проведення онлайн тренінгу «Удосконалення епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями» (для працівників Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України»).
За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test