Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 22.02.2019 по 28.02.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 29 проб, за фізико-хімічними 31 проба, за паразитологічними 17 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі у м. Чернівці.     
Досліджено 72 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 75 проб за мікробіологічними та 55 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 11 пробах: в 8 пробах у Заставнівському районі, по 1 пробі у Новоселицькому, Глибоцькому та Кіцманському районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому районі та в 2 пробах у Кіцманському районі.    

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ