Моніторинг якості питної води.


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 25.05.2018 по 31.05.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 6 проб, за фізико-хімічними 15 проб та за паразитологічними 3 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі у м. Чернівці.     


Також, досліджено 45 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 46  проб  за мікробіологічними та 17 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 10 пробах у Глибоцькому районі. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 9 пробах : в 2 пробах у Сторожинецькому районі; в 4 пробах у Глибоцькому районі; в 1 пробі у Кіцманському районі; в 1 пробі у Герцаївському районі та в 1 пробі в м. Чернівці.  

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ