Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 28.08.2017 по 31.08.2017 за мікробіологічними досліджено 76 проб, за фізико-хімічними – 139 проб та за паразитологічними показниками 36 проб. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 18 пробах: в  13 пробах  у Вижницькому районі, в 1 пробі у Сокирянському районі та в 4 пробах у м.Чернівці.  За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  у 2 пробах у Вижницькому районі.                                                                                                         

Також, досліджено 192 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 145  проб за мікробіологічними та 75 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 5 пробах: в 3 пробах у Сокирянському районі та в 2 пробах у м.Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ