Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 24.11.2017 по 30.11.2017 за мікробіологічними  показниками досліджено 20 проб, за фізико-хімічними показниками  35 проб та за паразитологічними показниками 10 проб.                

Також, досліджено 184 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 157  проб за мікробіологічними показниками та 108 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 11 пробах: в 2 пробах у Герцаївському  районі, в 1 пробі уЗаставнівському районі, в 1 пробі у  Вижницькому районі та в 7 пробах у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 6 пробах: в 1 пробі у Герцаївському районі та в 2 пробах у м.Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  
   

 

 

НАВІГАЦІЯ