Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період  з 23.02.2018 по 01.03.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 18 проб, за фізико-хімічними 16 проб та за паразитологічними 5 проб. За результатами лабораторних досліджень   виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі у м. Чернівці.

Також, досліджено 20 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 39 проб за мікробіологічними та 33 проби за паразитологічними показниками.

За результатами лабораторних досліджень   виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі та в 2 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилень в 4 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі та в 3 пробах у м. Чернівці.           

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ